Poppers Nedir ?

Dünyadaki birçok insanın cinsel yaşamında kullandığı Poppers ürünlerini sizlere en iyi fiyat avantajı ile sunmaktayız. Bu ürünler sizlerin cinsel yaşamında farklı tat ve haz duygularını tatmanıza çok hızlı bir şekilde yardımcı olacak ürünlerdir. Poppers ürünlerini kullandığınız taktirde sizlere yüksek olma, kendinizi rahatlama ve biraz sersemlemiş hissedersiniz. Poppers, çalışma şekli ise burundan kokladığınız ürün kan damarlarını genişleterek kan basıncının düşmesine neden olur. Etkisi olarak yüz ve allık bölgesinde sıcaklık, baş dönmesi, çarpıntı ve kasların gevşemesine hissi verecektir. Poppers ürünleri ile ağrı hislerinin azalması ile birlikte dokunma hissinde yüksek bir artış, inhibisyonun azalmasına ve de sizlerdeki cinsel arzunun aşırı artmasına neden olur. Serbest bırakılan koku, size özel bir yoğunluğa sahip cinsel bir vurgu verir. Kullandığınız Poppers ürünlerinde hissi asla unutamayacağınız dan eminiz. Şunu unutmamanız lazım ki acele ve hızlı kullanım sizlerde potansiyel baş ağrısı yapma durumu mevcuttur. Eğer ilk defa kullanım yapacaksanız dikkatli olmanız gerekmektedir. Poppers ürünlerini burun ile solunumdan hemen sonra etkisini gösterir ve yaklaşık olarak 3 ile 5 dakika arasında etki süresi vardır. Poppers ürünlerini tüketen kullanıcılar bu ürünlerin verdiği hissi şöyle anlatmaktadır; zamansızlık hissi ve suya dalma hissi verdiğini belirtmektedir. Birçok Poppers marka ürün bulunmaktadır ve bu ürünler her kişide farklı hissiyat verir bu ürünleri kullanarak size en iyi gelen ürünü bulunmanız gereklidir bu durumu şöyle açıklayabiliriz her kişi sevdiği meyveyi sever bir kişinin sevdiği meyveyi diğer kişi sevmeye bilir.

Etki Mekanizması Nasıl Çalışır


Poppers ürünlerini burun yolu ile solunur yanı koklanmaktır ve böylece burun mukozasından emilir. Kullanım sonucu ile etkisini hemen gösteren poppers ürünleri pürüzsüz, vasküler kas sistemi gevşer. Daha sonra, kalbin arteriolleri (küçük kan damarları) gevşer, bu da kan basıncında artmış bir kalp atışı ve kalbin sol atriyumunun gücünde bir düşüşe yol açar. Kan basıncındaki düşüş maksimum 30 saniye sürer; Yaklaşık 2 dakika sonra kan basıncı normale döner. Psişik etkilere beyin fizyolojisinin karşılık gelen reaksiyonları neden olur, böylece tam etki mekanizması henüz tam olarak bilinmemektedir.
Eğer bu gibi sağlık sorunları var ise tüm poppers ürünlerini tüketmeniz yasakttır kesinlik tüketmemeniz gereklidir. Sağlık sorunları ise şunlardır; Düşük veya Yüksek tansiyon, Anemi, Kalp ritim bozukluğu, herhangi bir kalp rahatsızlığı, HIV enfeksiyonu, gebelik bu gibi sağlık sorunu bulunan erkek veya bayan farketmezsizin kullanımı yasaktır. Poppers ürünlerini kullanmadan önce bu gibi durumlara dikkat etmeniz gereklidir çünkü poppers ürünleri diğer kullandığınız tehliketli maddeler ile etkileşimlere neden olabileceğini asla unutmamanız gereklidir. Bu maddeler şunlardırİ Psikoaktif maddeler veya ilaçlar ile birlikte tüketilmemelidir, alkol, afyon ve bazı ilaçlar poppers ürünlerinin yan etkilerinin arttırabilmektedir bilinç kaybı, solunum durması ve koma riskini artırabilir. Her ikisi de kan basıncını düşürdüğü için Poppers ve Viagra'yı (Sildenafil etken maddesine sahip ilaçlar) asla birlikte tüketmeyin. Belirli koşullar altında, bu kombinasyon hayati tehlike olabilir. Poppers ürünlerini kesinlikle göz veya cilt ile temas ettirmemenız gereklidir eğer herhangi bir aksilik sonucu ile bu durum başınaza gelmiş ise derhal temas edilen yeri bol su ile yıkamanız gerekir. Kalıcı hasarı önlemek için gelecekte bir doktora danışılmalıdır.

PWD Rush Poppers Markası

Poppers ürünlerin de birçok marka bulunmaktadır. İlk olarak piyasaya çıkan marka PWD firması üretimi olan Rush Poppers ürünüdür. Bu ürünle birlikte dünyada en çok tercih edilen markalar ise şunlardır; Rush Poppers, Liquid Incense, Liquid Aroma ve Video Head Cleaner markalarıdır. Rush Poppers modeli, olağanüstü derecede saf ve güçlü bir formül içerir. Ünlü Power-Pak PelletTM ile güçlendirilmiş, daha uzun süre taze kalıyor ve her zamankinden daha güçlü. Poppers fanlarımız tarafından özenle seçilmiş ve test edilmiş olan poppers farklı versiyonlarda mevcuttur: 10 ML küçük ve 30 ML büyük poppers şişeler olarak mevcuttur. Ayrıca , her zaman müşterilerinize en iyi popperleri sunmak için geniş poppers serisini stoklarmızda bulundurmaktayız. Tüm bu markalar temelde aynı şeyi ve aynı etkileri yapar. Bazıları güçlü, bazıları çok güçlü. Tüm poppers aynı güce sahip değil. Tıpkı biraz farklı şeyler yapan farklı alkol türleri gibi, aynı şey poppers için de geçerlidir. İlk kullanacak kişilere önerimiz Rush poppers 10 ML olanı tercih etmelidir. İlk piyasaya çıkan firmanın ürünü olmaktadır. Poppers , uçucu bir sıvının adıdırve genellikle cinsel zevki teşvik etmek için kullanılır. Poppers nispeten kısa bir operasyona sahiptir, ancak operasyon sıklıkla poppers kullanıcıları tarafından yoğun olarak deneyimlenir. Aromayı yalnızca bir kez kokladığınızdaefekt 1-2 dakika sürer. Poppers genellikle partilerde ve seks sırasında kullanılır. Şişelerin dolgun büyüklüğü sayesinde popperlerin taşıması kolaydır. Şişeleri bazen sızdırabileceğinden onları iyi saklayın.

Poppers Etkisi

Cinsel yaşamda çok popüler olan bu ürünlar istenmeyen kısa süreli hafif yan etkileri olabilir bunlar normal durumdur. Bu poppers kullanımından sonra baş ağrısına, yorgunluğa, mide bulantısına neden olabilir. Eğer araç kullanacak iseniz poppers ürünlerini kullanmayınız. Etkisi olarak aşağıdakileri kullanıcılar sunmaktadır.

  • Poppers şehvet hissini güçlendirir
  • Sınırsız duygu
  • Kas gevşetici ve kas gevşetici etkisi
  • İçinde sıcak bir his
  • Hoş heyecanlı ve teşvik edici bir his

SON BLOG KONULARI

X
WhatsApp WhatsApp İletişim